بوت‌کمپ آنلاین برنامه‌نویسیUI/UX

حرفه‌ای‌تر از چیزی که فکرش رو می‌کنی!

با کمی سرچ و یه حساب سرانگشتی ساده، متوجه می‌شیم که با وجود این همه اپلیکیشن و وبسایت و توسعۀ تکنولوژی که نیاز بهشون روز به روز بیشتر میشه، دنیا به کلی طراح رابط کاربری حرفه‌ای نیاز داره! اگر یادگیری این مهارت پردآمد همون مسیر مورد علاقته، با ما حرفه‌ای یاد بگیر و استخدام شو!

بوت‌کمپ آنلاین برنامه‌نویسی UI/UX

< چرا بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی مکتب شریف؟/>

بوت‌کمپ‌های آموزشی-استخدامی مکتب کاملا به صورت آنلاین، کارگاهی، تعاملی و پروژه‌محور برگزار میشه. فارغ‌التحصیلان این بوت‌کمپ‌ها پس از کسب مهارت‌های فنی و شغلی به تدریج وارد بازار کار خواهند شد. برای حضور در این بوت‌کمپ‌ها الزامی به تحصیل در رشته‌های دانشگاهی مرتبط با کامپیوتر نیست، اما داشتن استعداد، پشتکار فراوان و همچنین آشنایی اولیه با مبانی مرتبط ضروریه.

+150میلیون تومان

میانگین حقوق سال اول فارغ التحصیلان بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی

کلاس‌های آموزشی

28 هفته / 15 ساعت آموزشی در هفته (روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه)

پروژه محور

ارائۀ پروژه هر دو هفته یک‌بار و اجرای پروژۀ پایانی

پشتیبانی شغلی

برگزاری کارگاه رزومه نویسی و مهارت‌های شغلی در پایان بوت‌کمپ

< <طراحی رابط کاربری چیست و چرا باید اون رو یاد گرفت؟/> />

یادگیری آسان‌

مهارتی پردرآمد

بدون نیاز به پیش‌زمینه قبلی

بوت کمپ UI/UX به یک برنامه یا دوره آموزشی اطلاق می ‌شود که به طراحان کمک می‌ کند تا مهارت‌ ها و دانش خود را در زمینه طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری بهبود دهند. UI مخفف User Interface یا رابط کاربری و UX مخفف User Experience یا تجربه کاربری است. در بوت کمپ UI/UX، شرکت کنندگان با روش ‌ها، اصول و تکنیک‌ های مربوط به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری آشنا می‌شوند. آن ‌ها می‌ توانند مفاهیم اساسی مانند وایرفریمینگ، پروتوتایپ‌سازی، طراحی ارتباطات کاربری، پژوهش کاربران و تست کاربری را یاد بگیرند. همچنین، با ابزارها و نرم ‌افزارهای مورد استفاده در طراحی UI/UX آشنا شده و مهارت ‌های عملی را تمرین می‌ کنند.

< سرفصل‌های بوت‌کمپ/>

سیلابس‌ بوت‌کمپ‌های مکتب به صورت پیوسته مطابق با نیاز بازار کار و آگهی‌های شغلی به‌روز میشه و در قالب پروژه‌های اجرایی به شما آموزش داده می‌شن.

User Interface

Design Systems

Interactions

Design Tools (figma)

Design Guidelines

Mobile Design

Design Handoff

User Experience

Design Thinking

Prototype

Discover

Interaction Design

Visual Design

User Story

Test and Iterate

Evaluting

usability testing

user center designing

Web Design

HTML & CSS

Adaptive & Responsive Layout

Component Library

webflow

Product Thinking

Design Research

Product Thinking

define metrics

Communication

Soft Skills

Methodologies

Project Planning

Design Portfolio

Interview Skills

Collaborating with Stakeholders

Project

Project

< برنامۀ آموزشی بوت‌کمپ/>

جدیت و نظم افراد در مکتب یه موضوع کلیدیه! بچه‌های مکتب یه جورایی هم کارمند هستند و هم کارآموز. به همین خاطر ما به بوتکمپر‌هامون میگیم کاروند! یه کاروند در طول 28 هفتۀ بوت‌کمپ با این برنامۀ آموزشی مسیر یادگیری خودش رو طی می‌کنه.

40 ساعت

میانگین زمان مورد نیاز در هفته

15 ساعت

کلاس آموزشی در هفته (روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه)

8 ساعت

کلاس‌های حل تمرین در هفته (TA Support + Group Programming)

1 ساعت

میانگین ساعت مشاورۀ آموزشی بوت‌کمپ‌ها در هفته

< نقشۀ راه ورود به مکتب/>

ما فرآیندی طراحی کرده‌ایم که به ما کمک می‌کند شما، انگیزه‌ها و اهدافتان را درک کنیم. فرآیند ما با ارائه یک زمین بازی منصفانه بدون توجه به پیشینه شما، تنوع را تشویق می کند. در آرزوی دیدار شما هستیم!

01

ثبت‌نام در سایت‌

ما فرآیندی طراحی کرده‌ایم که به ما کمک می‌کند شما، انگیزه‌ها و اهدافتان را درک کنیم. فرآیند ما با ارائه یک زمین بازی منصفانه بدون توجه به پیشینه شما، تنوع را تشویق می کند. در آرزوی دیدار شما هستیم!

02

چالش استعدادسنجی

برای شروع برنامه‌نویسی، باید ذهنت آماده این کار باشه. یه استعدادسنجی ساده در ابتدای راه می‌تونه بهت نشون بده که چقدر برای برنامه‌نویس شدن آماده‌ای.
برای شرکت در این چالش نیاز به هیچ پیش زمینۀ خاصی در حوزۀ برنامه‌نویسی نیست.

03

چالش ارزیابی عملی

شرکت در این چالش‌ هم محک خوبی برای سنجش آمادگی شما برای ورود به بوت‌کمپ‌هاست و هم خاطر ما رو از برگزاری یه بوت‌کمپ باکیفیت جمع می‌کنه.
این ارزیابی به صورت آنلاین و رایگان برگزار میشه و برای تعیین سطح افراد سؤال‌هایی در زمینۀ دانش مقدماتی برنامه‌نویسی مطرح میشه و اگه با موفقیت از پسش بربیاید، می‌تونید وارد بوت‌کمپ‌های مکتب بشین.

04

پیش‌ثبت‌نام

در صورت موفقیت در چالش‌های استعدادسنجی و ارزیابی عملی، می‌تونی با مشاورۀ مکتب بهترین بوت‌کمپ رو انتخاب کنی و ‌ثبت‌نامت رو انجام بدی.

< برای شروع سفر یادگیری برنامه‌نویسی آماده نیستین؟ />

جای نگرانی نیست؛ برای شما پیشنهادهایی داریم ...

سفر برنامه‌نویسی خود را با یادگیری مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی با یکی از اساتید برتر مکتب شریف آغاز کنید. پیش‌دوره‌ها قراره شما رو با مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی آشنا و مثل اردوی انتخابی تیم ملی شما رو برای ورود به تورنمنت هیجان‌انگیز بوت‌کمپ مکتب آماده می‌کنه!

دورۀ رایگان آماده‌سازی ورود به بوت‌کمپ‌ها

اگر نیاز به آموزش تعاملی و حل تمرین بیشتر داری، ورود به دنیای برنامه‌نویسی رو با کلاس‌های آنلاین پیش‌دوره شروع کن! این دورۀ رایگان شامل 15 ساعت کلاس آموزشی آنلاینه که شما رو با مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی آشنا می‌کنه.

اطلاعات بیشتر

آموزش آفلاین رایگان مقدمات برنامه‌نویسی

سفر برنامه‌نویسی خود را با یادگیری مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی با یکی از اساتید برتر مکتب شریف آغاز کنید.

اطلاعات بیشتر