بوت‌کمپ آنلاین برنامه‌نویسیPython

راحت یاد بگیر؛ ساده کد بزن!

پایتون یک زبان قدرتمند و ساده برای شروع یادگیریه که همه جا کاربرد داره. با پایتون راحت یاد بگیر و ساده کد بزن!

بوت‌کمپ آنلاین برنامه‌نویسی Python

< چرا بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی مکتب شریف؟/>

بوت‌کمپ‌های آموزشی-استخدامی مکتب کاملا به صورت آنلاین، کارگاهی، تعاملی و پروژه‌محور برگزار میشه. فارغ‌التحصیلان این بوت‌کمپ‌ها پس از کسب مهارت‌های فنی و شغلی به تدریج وارد بازار کار خواهند شد. برای حضور در این بوت‌کمپ‌ها الزامی به تحصیل در رشته‌های دانشگاهی مرتبط با کامپیوتر نیست، اما داشتن استعداد، پشتکار فراوان و همچنین آشنایی اولیه با مبانی مرتبط ضروریه.

+150میلیون تومان

میانگین حقوق سال اول فارغ التحصیلان بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی

کلاس‌های آموزشی

28 هفته / 15 ساعت آموزشی در هفته (روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه)

پروژه محور

ارائۀ پروژه هر دو هفته یک‌بار و اجرای پروژۀ پایانی

پشتیبانی شغلی

برگزاری کارگاه رزومه نویسی و مهارت‌های شغلی در پایان بوت‌کمپ

< چرا پایتون؟ />

یادگیری آسان‌

Back-end programming

متن‌باز و شیءگرا

پایتون (python) یکی از زبان برنامه نویسی شی گرا است که در سال ۱۹۹۱ منتشر شده است. تنوع پایتون، سازگاری، یادگیری اصول اولیه آسان‌تر آن را از دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی جدا کرده است. از آنجا که شرکت بزرگ گوگل، این زبان را به یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی رسمی خود تبدیل کرده‌اند، موجب شده تا این زبان در سراسر جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد و روند رو به رشدی را در سال‌های اخیر طی کند. برنامه‌نویسی این زبان از نظر محبوبیت هم‌اکنون در رتبۀ دوم جای دارد که نشان از پیشرفت روز افزون این زبان در بین جامعۀ برنامه‌نویسان است. همچنین کتابخانه‌های وسیع و جامعۀ فعال این زبان باعث شده تا پایتون به عنوان دومین زبان برنامه نویسی مورد علاقه هکرها تبدیل شود.

< سرفصل‌های بوت‌کمپ/>

سیلابس‌ بوت‌کمپ‌های مکتب به صورت پیوسته مطابق با نیاز بازار کار و آگهی‌های شغلی به‌روز میشه و در قالب پروژه‌های اجرایی به شما آموزش داده می‌شن.

python

Basic and advanced Python topics

Modules

List functions

Exception Handling

Logging

OOP

django

MVC

Form

View

Rest

Template

serializing

Frontend

HTML/CSS/Bootstrap

JS/DOM

JQuery/Ajax

Database

ERD

SQL

PostgresSQL

Network

HTTP Protocol

TCP/IP

Basic commands

Concepts / Tools

Git

Design Patterns

Side Skills

Typing

Searching

< برنامۀ آموزشی بوت‌کمپ/>

جدیت و نظم افراد در مکتب یه موضوع کلیدیه! بچه‌های مکتب یه جورایی هم کارمند هستند و هم کارآموز. به همین خاطر ما به بوتکمپر‌هامون میگیم کاروند! یه کاروند در طول 28 هفتۀ بوت‌کمپ با این برنامۀ آموزشی مسیر یادگیری خودش رو طی می‌کنه.

40 ساعت

میانگین زمان مورد نیاز در هفته

15 ساعت

کلاس آموزشی در هفته (روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه)

8 ساعت

کلاس‌های حل تمرین در هفته (TA Support + Group Programming)

1 ساعت

میانگین ساعت مشاورۀ آموزشی بوت‌کمپ‌ها در هفته

< نقشۀ راه ورود به مکتب/>

برای پیوستن به جمع مکتبی‌ها همه چیز به شما و علاقه‌ها و انتخاب‌هاتون بستگی داره! یادت باشه که طی کردن این مراحل صرفا برای اطمینان خاطرمون برای حضور با آمادگی شما در بوت‌کمپ‌هاست.

01

ثبت‌نام در سایت‌

ابتدا با زدن دکمۀ مشاوره و ثبت‌نام یک حساب کاربری در سایت مکتب ساخته و وارد پنل کاربری بشو.

02

چالش استعدادسنجی

برای شروع برنامه‌نویسی، باید ذهنت آماده این کار باشه. یه استعدادسنجی ساده در ابتدای راه می‌تونه بهت نشون بده که چقدر برای برنامه‌نویس شدن آماده‌ای.
برای شرکت در این چالش نیاز به هیچ پیش زمینۀ خاصی در حوزۀ برنامه‌نویسی نیست.

03

مصاحبۀ آنلاین

در این مرحله قراره با کارشناس مشاوره و ثبت‌نام مکتب شریف در یک گفتگوی آنلاین و تصویری و شرکت کنی تا در کنار هم با سختی‌های این راه بزرگ آشنا بشی و آمادگیت برای ورود به بوت‌کمپ‌ها رو بسنجیم.

04

پیش‌ثبت‌نام

در صورت موفقیت در چالش‌ استعدادسنجی و مصاحبه، می‌تونی با مشاورۀ مکتب بهترین بوت‌کمپ رو انتخاب کنی و ‌ثبت‌نامت رو انجام بدی.

< برای شروع سفر یادگیری برنامه‌نویسی آماده نیستین؟ />

جای نگرانی نیست؛ برای شما پیشنهادهایی داریم ...

سفر برنامه‌نویسی خود را با یادگیری مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی با یکی از اساتید برتر مکتب شریف آغاز کنید. پیش‌دوره‌ها قراره شما رو با مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی آشنا و مثل اردوی انتخابی تیم ملی شما رو برای ورود به تورنمنت هیجان‌انگیز بوت‌کمپ مکتب آماده می‌کنه!

دورۀ رایگان آماده‌سازی ورود به بوت‌کمپ‌ها

اگر نیاز به آموزش تعاملی و حل تمرین بیشتر داری، ورود به دنیای برنامه‌نویسی رو با کلاس‌های آنلاین پیش‌دوره شروع کن! این دورۀ رایگان شامل 15 ساعت کلاس آموزشی آنلاینه که شما رو با مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی آشنا می‌کنه.

اطلاعات بیشتر

آموزش آفلاین رایگان مقدمات برنامه‌نویسی

سفر برنامه‌نویسی خود را با یادگیری مقدمات اولیۀ برنامه‌نویسی با یکی از اساتید برتر مکتب شریف آغاز کنید.

اطلاعات بیشتر

همه چیز درباره‌ی آموزش پایتون با کمک بوت کمپ پایتون مکتب شریف

امروزه بوت ‌کمپ‌ های برنامه‌ نویسی به عنوان یک راه عالی برای آموزش پایتون به شمار می روند. از جمله دلایلی که بسیاری از افراد را تشویق به یادگیری و آموزش برنامه نویسی پایتون می کند، کارکردهای متنوع این زبان است.

البته نباید فراموش کنیم که سادگی دوره پایتون هم در این محبوبیت بی تاثیر نیست. به همین خاطر وقتی صحبت از بهترین دوره پایتون می شود، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که کار خود را با بوت کمپ پایتون شروع کنند. در بوت کمپ پایتون، شرکت کنندگان آموزش آنلاین پایتون را به صورت گام به گام پشت سر می گذارند.

چرا پایتون را با بوت کمپ یاد بگیریم؟

بین روش های مختلف یادگیری برنامه نویسی با پایتون، به دلایل زیر، دوره آنلاین پایتون بهترین انتخابیست که برای هر فردی وجود دارد.

کافیست که در یکی از موتورهای جستجو عباراتی مثل "پایتون آموزش"، "python آموزش" و یا "python دوره" را جستجو کنید. آن زمان متوجه خواهید شد که بوت کمپ پایتون یکی از پرطرفدارترین دوره های آنلاین پایتون است.

در ادامه به برخی از دلایل این محبوبیت اشاره می کنیم.

آمادگی برای استخدام و کسب درآمد

دوره آموزشی پایتون، اموزش پایتون از صفر را در دستور کار خود قرار داده و شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند. در واقع بهترین دوره برنامه نویسی پایتون، دوره ایست که شما را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد مجهز می کند.

اگرتا کنون برای ثبت نام در کلاس برنامه نویسی پایتون اقدام کرده باشید، حتما متوجه شده اید که معمولا در کلاس پایتون، تنها بحث آموزش مطرح است. یعنی موضوع ورود به بازار کار برای بیشتر مراکز آموزشی، اولویتی ندارد.

اما در بوت کمپ های آموزشی و استخدامی مکتب شریف که توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف راه اندازی شده است، آموزش کامل پایتون، استخدام و کسب درآمد نیز اولویت دارد.

غیر حضوری بودن دوره ها

یکی دیگر از دلایلی که یادگیری برنامه نویسی پایتون با بوت کمپ را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند، غیر حضوری بودن دوره هاست.

فرقی نمی کند که شما به دنبال آموزش پایتون مقدماتی هستید یا آموزش پایتون پیشرفته؛ به هر حال بهترین آموزش پایتون، آموزشیست که به شما در هر کجای دنیا، اطلاعات کاملی بدهد.

آموزش آنلاین برنامه نویسی پایتون ، این امکان را برای شما ایجاد می کند که بدون توجه به محدودیت های مکانی، از هر کجای جهان، آموزش زبان پایتون را دریافت کنید

 کامل بودن آموزش از طریق بوت کمپ

آموزش برنامه نویسی پایتون از طریق بوت کمپ، به شما این امکان را می‌ دهد که از پایه این زبان را یاد بگیرید.

در واقع این بوت کمپ شامل آموزش مقدماتی پایتون تا موارد پیشرفته ای نظیر توسعه وب، اپلیکیشن ‌های موبایل، هوش مصنوعی، داده‌ کاوی و... می شود.

به عبارت دیگر می توان گفت که اگر به دنبال آموزش جامع پایتون هستید، بوت کمپ بهترین انتخاب برای شماست.

جامع و عملی بودن آموزش‎ها در بوت کمپ پایتون

در دوره آموزش پایتون، طراحی برنامه‌ های عملی و واقعی را تجربه خواهید کرد. آموزش برنامه نویسی پایتون شامل کار با پروژه ‌های کاربردی نیز می شود. در دوره پایتون می ‌توانید علاوه بر یادگیری پایتون مقدماتی تا پیشرفته، تکنیک‌ ها و مفاهیم مهم را در محیطی واقعی به کار ببندید.

تجربه نشان داده است که بهترین دوره آموزش پایتون دوره ای است که روی مهارت های شما تمرکز می کند.

ارتباط با اساتید با تجربه

 در بوت کمپ پایتون، شما با اساتید مجرب و متخصصی در این زمینه در ارتباط خواهید بود. این اساتید با تجربه علمی و عملی خود، شما را راهنمایی خواهند کرد. در نتیجه می توانید در حل مسائل و چالش های برنامه‌ نویسی با پایتون، موفق عمل کنید.

شبکه ‌سازی با اساتید و سایرین

بوت کمپ پایتون، فرصتی عالی برای شبکه ‌سازی با هم‌ دوره ای ها و اساتید حرفه ‌ای است. در دوره آموزش برنامه نویسی پایتون، می توانید با علاقه مندان به برنامه نویسی، ارتباط برقرار کنید. این ارتباط فرصت خوبی است که تجربیات و دانش خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

بالا بودن تعداد فرصت‌های شغلی برای افراد متخصص در حوزه پایتون

با شرکت در دوره پایتون و کسب مهارت‌ های برنامه‌ نویسی، فرصت های شغلی خوبی را در صنعت فناوری اطلاعات خواهید داشت. شرکت‌ ها و استارتاپ‌ ها همواره به دنبال برنامه ‌نویسان پایتون ماهر هستند. آموزش پایتون، به شما فرصتی عالی برای نمایش توانمندی‌ هایتان به کارفرماها و جذب فرصت‌ های شغلی می ‌دهد.

اگر به دنبال شروع یک مسیر شغلی موفق در زمینه برنامه ‌نویسی هستید، آموزش برنامه نویسی پایتون را امتحان کنید. این بوت ‌کمپ نه ‌تنها به شما اصول و مبانی پایتون را آموزش می ‌دهد، بلکه با پروژه‌ های عملی و کاربردی، شما را در مسیری تضمین شده در دنیای برنامه‌ نویسی همراهی خواهد کرد. 

آموزش پایتون برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش برنامه نویسی پایتون، برای افراد و گروه های زیر مناسب تر است:

برنامه‌ نویسان مبتدی

 دوره آموزش پایتون با داشتن سینتکس ساده و خوانا، یکی از بهترین دوره ها برای شروع یادگیری برنامه ‌نویسی است.

دانشجویان و محققان علوم ریاضی و علوم داده

پایتون به دلیل دارا بودن کتابخانه‌ های قدرتمندی مانند NumPy، Pandas و Matplotlib، برای تحلیل داده‌ ها و انجام محاسبات علمی بسیار مناسب است. این زبان به شما امکان می ‌دهد به سرعت و با کمترین تلاش، نتایج مورد انتظار خود را به دست آورید. 

توسعه دهندگان وب

 استفاده از فریمورک‌ هایی مانند Django و Flask، پایتون را به یک زبان برنامه ‌نویسی بسیار قدرتمند برای توسعه دهندگان وب تبدیل کرده است. این فریمورک‌ ها امکاناتی برای ساخت و توسعه وب ‌سایت ‌های پیچیده و برنامه‌ های وب را فراهم می ‌کنند.

توسعه دهندگان اپلیکیشن ‌های موبایل

پایتون با استفاده از فریمورک‌ هایی مانند Kivy و Pygame، به شما این امکان را می ‌دهد که اپلیکیشن ‌های موبایل چند سکویی را برای سیستم‌ عامل‌ های مختلف مانند  Android و iOS، توسعه دهید.

تحلیلگران داده و یادگیری ماشین

پایتون با داشتن کتابخانه‌ هایی مانند Scikit-learn، TensorFlow و PyTorch، برای تحلیل داده‌ ها و ایجاد مدل ‌های یادگیری ماشین، بسیار قدرتمند است. این زبان به شما امکان می ‌دهد الگوریتم ‌های پیچیده را با سادگی پیاده‌ سازی و اجرا کنید. 

پایتون چه کاربردهایی دارد؟

زبان برنامه نویسی پایتون در حوزه‌های متعددی از جمله هوش مصنوعی، تحلیل داده، ، برنامه نویسی شبکه و همچنین در حوزه وب سایت، کاربردهای گوناگونی دارد.

در زمینه تحلیل داده، پایتون با در اختیار داشتن کتابخانه‌ هایی مانند NumPy،Pandas و Scikit-Learn، به عنوان یکی از محبوب ترین ابزارها شناخته می شود. همین موضوع باعث شده که ما در مجموعه مکتب شریف علاوه بر آموزش جنگو، بر روی آموزش پایتون با رویکرد تحلیل داده نیز تمرکز کنیم.

بیان این نکته هم خالی از لطف نیست که دوره جنگو یکی از پرطرفدارترین دوره ها برای آموزش زبان برنامه نویسی پایتون است.

در زمینه هوش مصنوعی، یادگیری پایتون با کتابخانه‌ هایی مانند TensorFlow و Keras، برای آموزش مواردی مثل یادگیری ماشین و همچنین شبکه ‌های عصبی، بسیار مفید خواهد بود.

در عرصه وب ‌سایت سازی، فریم‌ ورک ‌های پایتون نظیر Django و Flask، کاربرد زیادی برای توسعه سریع وب‌ سایت‌ های پویا و کارآمد دارد. به طور کلی یکی از موارد استفاده جنگو پایتون، همین حوزه ی وب سایت سازی است.

پایتون کتابخانه ‌های فراوان و اکوسیستمی قوی دارد. به کمک آموزش صفر تا صد پایتون می توانید برنامه‌ های مختلفی را از جمله برنامه ‌های کنسولی، برنامه‌ های دسکتاپ، برنامه ‌های وب، اپلیکیشن ‌های موبایل و حتی بازی‌ها را توسعه دهید.

بنابراین، هر کسی که به دنبال یادگیری یک زبان برنامه‌ نویسی کاربردی و چند منظوره است، می تواند از یادگیری زبان پایتون بهره‌ بگیرد.

مطالب مرتبط در بلاگ

برنامه‌نویسی پایتون چیست و چه کاربردهایی دارد؟